dodano: 2016-01-19 13:22:44 autor: 1 odsłon: 7006

Fotogalerie • NIEOPOWIEDZIANE 39-45

  W tym roku obchodzimy 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

  W związku z tak ważną rocznicą Basia Gałaj, postanowiła stworzyć album muzyczny, składający się z 9 piosenek napisanych na podstawie historii usłyszanych od osób które Wojnę przeżyły i są nadal wśród nas.  Spotykała się z bohaterami Wojny od Sierpnia zeszłego roku, wysłuchała ponad 40 historii  i na podstawie tego co usłyszała napisała teksty piosenek, muzykę itd. Utwory są po polsku, angielsku oraz hebrajsku.

  Przyszedł czas gdzie potrzebna jest jej pomoc finansowa.

  Pieniądze zebrane poprzez kampanię będą przeznaczone na opłacenie studia, muzyków, producenta, inżyniera dźwięku itd.

  Każda pomoc będzie dla niej niewiarygodnie pomocna i ważna. Liczy się na prawdę każdy dolar, każda złotówka, szczególnie że do zakończenia kampanii zostało zaledwie 25 dni.

  Tu nie chodzi o Basie Gałaj. Chodzi o pamięć tych którzy Wojnę przeżyli, są z nami do dziś - a tak często zapominamy o nich, a ich historie są nieopowiedziane. 

  Może znasz osoby które byłyby zainteresowane projektem i byłyby w stanie wesprzeć projekt finansowo? W jakimkolwiek stopniu!

  Z całego serca dziękujemy za wsparcie! Jesteśmy bardzo bardzo wdzięczni.

  29 października 2016r. 2668
 • Bierzmowanie

  19 stycznia 2017r. 2364 25
 • UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA - PODZIEKOWANIE

  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa mocno wrosła  w polską i polonijną tradycję religijną.   Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania procesji Bożego Ciała. Radzie Duszpasterskiej   za przygotowanie ołtarzy oraz za bogatą dekorację ołtarzy, dziewczynkom za sypanie kwiatów, ministrantom za piękną i ofiarną służbę, oraz wszystkim parafianom i gościom za udział w procesji. Była to niedziela wielkiej manifestacji naszej wiary i dniem wdzięczności Bogu za dar Eucharystii.  Dziękuję również za zorganizowanie przez Radę Duszpasterską poczęstunku po Mszy św.

   

  04 grudnia 2016r. 7652
 • Zdjecia z majowki w Dallas

                                                                 

   

  19 stycznia 2016r. 10234 29
 • 19 stycznia 2016r. 1 7006