loading...

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

Za nami kolejne historyczne wydarzenie w życiu naszej wspólnoty parafialnej. W festiwalowym spotkaniu W Klyde Warren Park w niedzielę 23 października bardzo licznie uczestniczyli Parafianie i Goście. Organizacja i przygotowanie festiwalowych imprez wymagała wielu godzin ochotniczej pracy. Wspólna praca połączyła serca wielu i przyniosła konkretne owoce dla dalszej działalności parafii. W tym roku wspaniałą atrakcją Festiwalu był  śpiew polskiej piosenki przez wielu utalentowanych wykonawców z Houston i Boston.

Wszystkim organizatorom i wolontariuszom za niezliczone godziny społecznej pracy, wszystkim, którzy swoim talentem przyczynili się do uatrakcyjnienia programu artystycznego, Parafianom, Przyjaciołom, jak również polonijnym i amerykańskim firmom biznesowym, którzy w formie finansowej, czy materialnej wspomogli nasze wysiłki składam serdeczne podziękowania.

Dziękuję również wszystkim, którzy swoją obecnością i uczestnictwem w Festiwalu przyczynili się do wytworzenia atmosfery radości, zaufania i wzajemnego poszanowania. Za każde dobro, za pracę i pomoc – staropolskie, chrześcijańskie podziękowanie „Bóg Zapłać”!

 Dowiedliśmy sobie i innym, że takie wydarzenie jest nam potrzebne i spełnia ważną role w życiu nas,  Polaków zamieszkujących w Metropleksie DFW. Ze swej strony zapewniam o modlitwie za wszystkich, aby Bóg wynagradzał swoimi łaskami. Szczęść Boże! ks. Jacek Nowak, SChr


29 października 2016r. 29 października 2016r. 33 1797 Drukuj
2015 - 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2907 Woodall Rodgers Fwy.
Dallas, Texas / TX 75204-2739
Tel. 214-855-1384 / Fax 214-855-1309 / saintpeter@stpeterdal.com

projektowanie, design, stron www, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne

do góry